Zastosowanie

Kilka odsłon ergonomii

Ergonomia oznacza jakość życia. Jakość życia jest ważna dla firmy Ergoswiss.
Systemy podnoszenia i ustawiania firmy Ergoswiss ułatwiają życie zarówno w pracy, jak i w domu. Mają istotny wkład w ergonomię – i w ten sposób w profilaktyczną opiekę zdrowotną.
Niezliczone możliwości stwarzane przez produkty firmy Ergoswiss służą do następujących zastosowań:


Firma Ergoswiss zawsze oferuje właściwe rozwiązanie, począwszy od 2-nożnych stołów laboratoryjnych, przez 4-nożne stoły warsztatowe, po 10-nożne urządzenia przenośnikowe.


Za pomocą systemów Ergoswiss można wyregulować wysokość stołów do masażu i badań oraz mebli laboratoryjnych, według potrzeb użytkownika.


Systemy ze stali nierdzewnej Ergoswiss można łatwo zintegrować z istniejącymi meblami lub wprowadzić do mebli kuchennych w każdej nowoczesnej kuchni.


Systemy Ergoswiss w ciągu kilku sekund regulują także wysokość roboczą całych linii produkcyjnych, maszyn i przenośników taśmowych.


Płaska konstrukcja i elastyczne układy zasilania elementów regulacji wysokości umożliwiają znaczną swobodę w zakresie sposobu używania mebli w domu.


Produkty Ergoswiss są często używane dla ułatwienia codziennej pracy w biurze – mają bardzo elegancki wygląd umożliwiający stworzenie indywidualnej i nowoczesnej kompozycji wnętrza.